Na sesje ze mna zapraszam (+18):

 

-uległych mężczyzn, 

-uległych kobiet, 

-par do spotkań (danina staje się wtedy podwójna), 

-uległych fetyszystów, 

- masochistów

-uległych TV/CD i TS, 

-uległych do stałej służby na kontrakt, 

-niewolników money slave również na kontrakt.

 

 

 

KAŻDY RODZAJ DOMINACJI: 

 

-TRESURA DLA POCZĄTKUJĄCYCH (Nie masz doświadczenia, a chciałbyś spróbować? Powiedz mi o tym. Przeczytaj wszystkie rodzaje dominacji poniżej i wybierz te które najbardziej ciebie interesują lub też zdaj się na mnie. Na twojej pierwszej sesji femdom/bdsm przeprowadzę każdy rodzaj dominacji -lub tylko wybrane elementy- i wtedy przekonasz się co jest dla ciebie najbardziej odpowiednie. Ja też będę mogła to stwierdzić po twoich reakcjach. Masz prawo do hasła bezpieczeństwa po którym przerwę daną czynność i przejdę do następnej z małą przerwą na odpoczynek lub bez.)

 

-SOFT DOMINATION (delikatna dominacja połączona z erotyką, fetyszami i perwersjami bez dominacji fizycznej i psychicznej lub tylko delikatnymi elementami z tej dziedziny bdsm.)

 

-PSYCHICZNA (wyzwiska, sprowadzanie do roli mebla - human furniture, opluwanie, poniżanie, rozkazy, usługiwanie Pani, Relacja Pani-pies: prowadzanie na smyczy, jedzenie i picie z miski itp. Deprywacja sensoryczna (polega na zamierzonej redukcji lub usunięciu bodźców działających na jeden lub kilka zmysłów.))

 

-FIZYCZNA (spanking, whipping, chłosta, trampling, cbt, ballbusting, wosk, nipple torture, tortury, face slapping, musztra i ćwiczenia itp.)

 

-BONDAGE (dyby, krzyż, wiązanie, krępowanie, mumifikacja, kajdanki, łańcuchy, przykuwanie itp.)

 

-KLIMAT FETISH (foot fetish, high heel worship, foot worship, smooking fetish, crush fetish - only food, fetysz lacku, lateksu, skóry, nylonu, bielizny itp.) 

 

-EROTYCZNA (kontrola nad erekcją i masturbacją, pas cnoty, masaż prostaty, facesitting -tylko w bieliźnie lub samych rajstopach-, strap-on, fisting, penetracja oralna i analna w twoją stronę, itp) 

 

FUCKING MACHINE - SEX MASZYNA -  Blue Balls XL - JUŻ DOSTEPNA W MOIM STUDIO!!!

PENETRACJA ANALNA I WAGINALNA (DILDO WAGINALNE ORAZ DILDO ANALNE) , MASTURBATOR - SZTUCZNA POCHWA (DOJENIE)

 

ELECTROSTYMULACJA -  Neon Wand 

 

-ROLE PLAY (Odgrywanie różnych ról i sytuacji: Nauczycielka - uczeń,  Pani - pokojówka/lokaj, Dowódca - podwładny, Właściciel - pet, Szef - podwładny/a, Pani - pies/suka)

 

-TOALETOWA 

 

-MEDYCZNA (igły, sondy hegar wkładane w cewkę *penetracja penisa od 1mm do 17mm)

 

 

-FEMINIZACJA (depilacja, pełny makijaż, malowanie paznokci, damska bielizna, seksowne ubrania, buty na obcasie, peruki, nauka chodzenia i wymowy - żebyś poczuł się w pełni kobietą. Posiadam śliczne lakierowane szpilki r. 45 od Pleaser )  

 

-DOMINACJA PUBLICZNA (Np. wspólne wyjścia na imprezy tematyczne itp.)

 

-DOMINACJA FINANSOWA (money slave)

 

-DOMINACJA WIRTUALNA 

(prośbę o wirtualną dominacje wysyłasz TYLKO I WYŁĄCZNIE na Pani e-mail: dominatrix_m@o2. pl)

 

 

 

 

Dominacja dobierana indywidualnie wedle prośby i charakteru kundla plus moje zachcianki, które rodzą się w trakcie sesji z tobą...

Przed sesją przeprowadzam z tobą jeszcze raz krótką rozmowę o zakresie praktyk jakich chciałbyś doznać podczas sesji pod moim obcasem i ustalamy hasło bezpieczeństwa lub też nie. To twój wybór.

Rozważę i przeanalizuje każdy scenariusz który zostanie mi przedstawiony. 

Szanuj mój czas.

DominatrixM

Beautiful Mistress from Poland