! WITAM W MOIM ŚWIECIE FEMDOM !

MISTRESS Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM zaprasza na sesje do swojego studia bdsm w samym centrum Warszawy. 

 

Żeby umówić się ze mną na sesje dzwonisz MINIMALNIE 2 GODZINY WCZEŚNIEJ.

(przed planowanym przyjściem)

 

 

Zwracasz się do mnie ZAWSZE: Pani, Lady - inaczej rozłączam się/nie odpisuje bo nie toleruje ignorancji.

Na początku przedstawiasz się i podajesz swój wiek. Mówisz jakie masz doświadczenie w femdom/bdsm/sm i o jaki rodzaj dominacji chcesz mnie poprosić - poszczególne elementy.

PAMIĘTAJ:

MOŻESZ mnie zapytać o coś, POPROSIĆ - lecz nigdy niczego żądać!

 

 Czujesz się uległym i nie wiesz jak się spełnić? Czujesz się nieszczęśliwy i pragniesz niewoli u władczej, prawdziwej dominującej kobiety-Dominy? Tęsknisz lub marzysz o prawdziwej Pani ?

 

Dobrze trafiłeś...

 

 

PROFESSIONAL & LIFESTYLE DOMINATRIX.

Wymagającą i wyrafinowana Pani. Pięknie zadbane ciało, stopy i dłonie. Przykuwam szczególną uwagę by zawsze wyglądać wyzywająco i pięknie w dobieranych strojach. Masz drżeć na mój widok z podniecenia i czuć respekt przed moją osobą. Mój głos ma ci dzwonić w głowie nieustannie. Jestem ostra, stanowcza, nie znam słowa litość. Perwersyjna DOMINA bi z doświadczeniem. Dominacją zajmowałam się również w Anglii. Dlatego bez problemu komunikuje się na sesjach z osobami anglojęzycznymi. Często podróżuje, więc można poprosić mnie o spotkanie na imprezach tematycznych np w Londynie/Berlinie.

 

 

Sex z Panią wykluczony!

 

 

 

 

Podczas służby z Panią obowiązuje ciebie maksymalnie surowa dyscyplina i okazywanie szacunku na każdym kroku. Sam się przekonasz, iż dzieje się to na pograniczu twojej wytrzymałości. Jestem po to by nauczyć cie pokory i przełamywać twoje wewnętrzne bariery. Dopuszczam możliwość sesji bez ostrej dominacji w klimacie soft domination i fetish.

 

Spełniając twoje fantazje spełniam się również i ja. Podstawą relacji Pani – uległy jest szacunek i zaufanie które nieustannie buduje w relacjach z moimi uległymi. 

Dyskrecja i bezpieczeństwo jest dla mnie priorytetem.

Bdsm to moje życie, a Femdom nieodłącznym jego stylem.

 

Szanuj mój czas.

 

DominatrixM

DominatrixM

Beautiful Mistress from Poland